KĀDĒĻ EVENSWISS?

EVENSWISS® ir zīmols, kas pieder GMBH EVENSWISS. Radīts no dabiskām sastāvdaļām, kas iegūtas no ziediem un ārstniecības augiem.

EVENSWISS® ražošanā tiek izmantots patentēts unikāls DERMATOPOIETIN® polipeptīdu komplekss.

Visi EVENSWISS® produkti satur unikālu patentētu DERMATOPOIETIN® peptīdu kompleksu.

DERMATOPOIETIN® ir cilvēka epidermas citokīna interleikīna-1 alfa pilnīgs ekvivalents – dabiskais polipeptīds, kas kontrolē ādas homeostāzi, regulē imūnreakciju un veicina elastīna, kolagēna un hialuronskābes ražošanu.

Pateicoties unikāli izstrādātam signāla efektam, Signaling Cosmetics®, tas iedarbojas nekavējoties, izraisot reakciju virkni, kas norisinās sākot no ādas virspusējiem līdz pat dziļākajiem slāņiem.

DERMATOPOIETIN® veicina kolagēna, elastīna, hialuronskābes un vairāku augšanas faktoru ražošanu un tādējādi stimulē dabisko ādas atjaunošanās procesu.

SALĪDZINOT PRODUKTUS, KURU SASTĀVĀ IR DERMATOPOIETIN ® AR CITIEM TRADICIONĀLAJIEM PRODUKTIEM

DERMATOPOIETIN ® ir polipeptīds, kas pilnībā ir līdzvērtīgs cilvēka organismā sastopamam dabiskajam faktoram interleikīnam-1 alfa. Šim faktoram (citokinīnam) ir svarīga loma ādas struktūras un funkcionālās integritātes uzturēšanā.

DERMATOPOIETIN ® kā aktīvā kosmētikas sastāvdaļa pati neiekļūst ādā. Tā darbojas kā signāls, kas uz ādas virsmas aktivizē reakciju virkni, tādējādi ļaujot aktīvai sastāvdaļai iekļūt dziļāk ādā. Rezultāts ir ievērojams kolagēna, elastīna un hialuronskābes pieaugums dermā (par 90%).

DERMATOPOIETIN® DARBĪBAS MEHĀNISMS UN PRETNOVECOŠANĀS IEDARBĪBA

  • DERMATOPOIETIN® darbojas uz ādas virsmas, izraisot reakciju virkni, kas izplatās dziļāk ādā. Tikai dažu dienu laikā tas ievērojami palielina elastīna, kolagēna un hialuronskābes ražošanu.
  • DERMATOPOIETIN® stimulē keratinocītus atbrīvot interleikīnu-1a, kas aktivizē fibroblastus un ādas atjaunošanas procesus.Iedarbība notiek gan dermā, gan epidermā.
  • DERMATOPOIETIN® pretnovecošanās iedarbība sākas ādas virsējos slāņos un turpinās dziļākajos ādas slāņos.
  • Klīnisko testu rezultāti uzrāda kolagēna, elastīna un hialuronskābes palielināšanos pat par 90% 2 nedēļu laikā.
  • DERMATOPOIETIN® iedarbības rezultātā novērojamas strukturālas un funkcionālas izmaiņas: uzlabota ādas aizsargbarjera un labāka imūnaizsardzība, āda izskatās jaunāka un gludāka.

CITU PRETNOVECOŠANĀS PRODUKTU EFEKTIVITĀTES IEROBEŽOJUMI

  • Slikti izkļūst cauri ādas aizsargbarjerai
  • Zema efektivitāte –  ja tāda ir – uz dziļākiem ādas slāņiem (dermu)
  • To sastāva komponenti, kuri uzlabo produkta uzsūkšanos ādā, palīdz tajā iekļūt arī piesārņojumam un kaitīgiem mikroorganismiem.

KOLAGĒNS, ELASTĪNS UN HIALURONSKĀBE NODROŠINA ĀDAI TVIRTUMU UN ELASTĪBU

20 gadus veca cilvēka āda

JAUNA ĀDA

Vairāk nekā 90% jauno ādu (sausā svara) veido kolagēns. Kolagēns kopā ar elastīnu veido labi sakārtotu tīklu, kas nodrošina ādai strukturālu atbalstu un vidi svarīgām šūnu funkcijām.

53 Gadus veca cilvēka āda

NOVECOJOŠA ĀDA

Ar vecumu āda zaudē spēju ražot funkcionālo kolagēnu, un tas tiek aizstāts ar taukiem un proteoglikānu nogulsnēm, kas padara ādas virsmu raupju un/vai izraisa citas tipiskas ādas novecošanās pazīmes.

DERMATOPOIETIN® PIEEJA NOVECOJOŠAS ĀDAS ATJAUNOŠANAI

By replenishing collagen and improving its function in the dermis DERMATOPOIETIN® reduces the signs of aging skin and restores its youthful appearance.

Atjaunojot kolagēnu un uzlabojot tā ražošanu dermā, DERMATOPOIETIN® samazina ādas novecošanās pazīmes un padara to jaunāku.

KOPSAVILKUMS PAR DIVU FOTONU FLUORESCENCES MIKROSKOPIJAS PĒTĪJUMIEM, KURI TIKA VEIKTI NEUROTAR LTD, HELSINKOS.

Divu fotonu fluorescences mikroskopijas pētījumi par DERMATOPOIETIN® ietekmi uz kolagēna un elastīna saturu apakšdelma ādā.

Neurotar ir Helsinku Universitātes filiāle un vadošais Somijas uzņēmums, kas specializējas pētījumos, kuru pamatā ir jauna attēlveidošanas tehnika – divu fotonu fluorescences mikroskopija. Šī metode ļauj trīs dimensijās vizualizēt starpšūnu struktūras in vivo līdz aptuveni 250 μm dziļumam ar izšķirtspēju, kas mazāka par 1 μm (neinvazīva optiskā biopsija).

2011. gadā Neurotar tika pētīta apakšdelma āda, lai noteiktu DERMATOPOIETIN® ietekmi uz kolagēna krājumiem (1.eksperiments), kam sekoja divi papildu pētījumi 2012. gadā (NT11-0183 un NT12-0222, attiecīgi 2. un 3. eksperiments), lai izpētītu DERMATOPOIETIN® iedarbību atkarībā no tā devas.

Apkopotie Neurotar rezultāti atspoguļoti zemāk.

EKSPERIMENTS 1

Divu fotonu mikroskopiski attēli – derma 80 μm dziļumā.

Salīdzinot DERMATOPOIETIN® iedarbību ar placebo efektu un ādas sākotnējo stāvokli pēc 4 nedēļu terapijas. Attēli iegūti no vienas un tās pašas vietas. Skaidri redzams kolagēna (sarkans) un elastīna (zaļš) pieaugums.

DERMATOPOIETIN® koncentrācija 150 μg/L

EKSPERIMENTS 2

Divu fotonu mikroskopiski salikti trīsdimensionāli attēli, kas parāda zaļo autofluorescenci epidermā un dermā, kā arī kolagēnu (sarkanā, otrā harmoniskā paaudze) dermā. Skaidri redzams kolagēna pieaugums pēc divām nedēļām apakšdelma ādā, kas apstrādāta ar DERMATOPOIETIN® koncentrācijā 30 μg/L.